.


Straipsnių archyvas

Klausimams ir pasiūlymams
Visi kontaktai

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

“Kulka” – nuo šiol ne tik Kauno miesto, bet ir Vilniaus kultūrinis - informacinis leidinys.

2004 08 17, antradienis

Kiekvieno miesto veidą bene geriausiai atspindi kultūros renginiai. Jie įtakoja svečių požiūrį į mus ir mūsų aplinką, taip pat lemia ir miesto gyventojų savigarbą.
Kaune ir Vilniuje vykstančius kultūros renginius pristato leidinys “Kulka”, - jis supažindina ir su mieste teikiamomis paslaugomis.

“Kulka” – tai spalvotas, 48 psl. apimties, A5 formato leidinys. Jis leidžiamas kas mėnesį, 25.000 egzempliorių tiražu, lietuvių ir anglų kalbomis. Vilniaus ir Kauno m. gyventojams jis platinamas kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, turizmo informacijos centruose, kultūros institucijose, jaunimo klubuose, knygynuose, tarptautinių maršrutų “Kautros” autobusuose ir kitose vietose. Šiuos miestus ir leidinio platinimo vietas taip pat aplanko didžioji Lietuvos svečių dalis – tai puiki galimybė patraukti jų dėmesį ir pristatyti save užsienio šalių piliečiams.

Skaitytojai leidinyje tikisi rasti informaciją apie renginius bei paslaugas Kauno ir Vilniaus miestuose ir jų apylinkėse. Tapkite šio leidinio bendraminčiai bei bendraautoriai ir Jūs surasite savo potencialius klientus pačiu lengviausiu keliu.

Kreipkitės ir mes pasiūlysime Jums geriausiai tinkamą reklamos leidinyje variantą!

Bertas Rafanavičius
Tel. (8-37) 40 80 72
bertas@rodiklis.lt

  Visi straipsniai...
   
Pirmas
Apie įmonę
Atsiliepimai
Firmos rodikliai
Paieška
Pavyzdžiai
Klientai
Kontaktai
Logotipai
Naujienų archyvas
Straipsnių archyvas
Įsidarbink
Svetainės turinys