Firminis     
 stilius        
 Reklama
 spaudoje
 Reklama
 radijuje ir TV
 Reklaminiai
 plotai
 Vizualinė
 reklama
                  
 Vėliavos   
 Verslo
 dovanos
 Parodų
 stendai
 Spaudos
 darbai
 Vertimai, teksto
 redagavimas
 Reklamos
 medžiagos
 Interneto
 projektai
                  
 Fotostudija
          
 Renginiai
 Plastikinės
 kortelės
 Reklaminai
 saldumynai
 Viešieji
 ryšiai
 Mobili
 reklama

.


Straipsnių archyvas

Klausimams ir pasiūlymams
Visi kontaktai

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

Reklamos agentūros „Rodiklis“ gamybos padalinyje rugsėjo mėnesį buvo įdiegta neono gamybos linija. Neono iškabos – viena efektyviausių reklamos priemonių.

2004 11 23, antradienis

Reklamos agentūros „Rodiklis“ gamybos padalinyje rugsėjo mėnesį buvo įdiegta neono gamybos linija. Neono iškabos – viena efektyviausių reklamos priemonių. Jos ne tik spalvingos, estetiškos, bet ir dinamiškos, nes iš švytinčių neono dujomis užpildytų stiklo vamzdelių galima sukurti ryškias, dėmesį patraukiančias, mirksinčias iškabas.

Neoną planuojama sėkmingai naudoti ir klasikinių reklamos iškabų apšvietimui, nes jis yra daug efektyvesnis ir patikimesnis šviesos šaltinis, nei iki šiol naudotos liuminescencinės lempos. Neonu užpildyti vamzdeliai pranašesni tuo, kad naudoja mažiau elektros energijos, skaisčiau šviečia, atsparesni aplinkai (šalčiui, sniegui, lietui), žymiai ilgiau tarnauja, didesnė spalvų įvairovė.

UAB „Rodiklis“ apyvarta per tris šių metų ketvirčius išaugo 22%, lyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Planuojama, kad 2004 m.bus pasiekta 20 mln. litų metinė apyvarta. Pradėjęs savo veiklą 1994 m., šiuo metu UAB „Rodiklis“ yra viena didžiausių visas reklamos paslaugas teikiančių agentūrų Lietuvoje ir pirmauja Kaune. Be pagrindinės būstinės Kaune, veikia filialai Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Alytuje. Bendrovėje dirba per 260 specialistų.

Neoninės reklamos kainoraštis

  Visi straipsniai...
   
Pirmas
Apie įmonę
Atsiliepimai
Firmos rodikliai
Paieška
Pavyzdžiai
Klientai
Kontaktai
Logotipai
Naujienų archyvas
Straipsnių archyvas
Įsidarbink
Svetainės turinys
 
 

 aukštyn 
 Pirmas | Kontaktai | Paieška | Turinys           

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas: