Firminis     
 stilius        
 Reklama
 spaudoje
 Reklama
 radijuje ir TV
 Reklaminiai
 plotai
 Vizualinė
 reklama
                  
 Vėliavos   
 Verslo
 dovanos
 Parodų
 stendai
 Spaudos
 darbai
 Vertimai, teksto
 redagavimas
 Reklamos
 medžiagos
 Interneto
 projektai
                  
 Fotostudija
          
 Renginiai
 Plastikinės
 kortelės
 Reklaminai
 saldumynai
 Viešieji
 ryšiai
 Mobili
 reklama

.


Straipsnių archyvas

Klausimams ir pasiūlymams
Visi kontaktai

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

UAB " Rodiklis" dalyvauja specializuotoje aktyvaus laisvalaikio, pomėgių, kelionių bei turizmo parodoje "Aktyvus laisvalaikis". Kviečiame apsilankyti.

2005 04 21, ketvirtadienis

UAB „Rodiklis“ parodoje „Aktyvus laisvalaikis 2005“ pristato šiuos naujus laisvalaikio atrakcionus bei žaidimus:

Vienas iš naujausių bei populiariausių  „Rodiklio“ pristatomų sporto atrakcionų - Krepšinio atrakcionas „Auksinė ranka“ – tai puiki naujiena kiekvienam krepšinio mylėtojui. Šis atrakcionas azartiškiausius parodos dalyvius privers daug laiko praleisti su kamuoliu rankose. Skirtingame aukštyje esantys krepšiai taps taiklumo iššūkiu ne tik vaikams ar pradedantiems žaidėjams, bet ir šio sporto meistrams. Įdomi taškų bei apdovanojimų sistema, galimybė vienu metu varžytis su trimis priešininkais kiekvieną privers pasinerti į kovos įkarštį ir pajausti nenumaldomą troškimą laimėti. Vienu metu galima varžytis net su trimis priešininkais. Mobilus krepšinio atrakcionas užima vos 16 kv. metrų, turi užtraukiamą stogą, todėl gali būti statomas ir lauke. Yra lengvai išardomas bei sudedamas ir gali būti pastatytas užsakovo norimoje vietoje. Tiems kurie rengia aktyvaus poilsio šventę ar nežino kaip įdomiai užimti draugus ar jų vaikus – krepšinio atrakcionas puiki išeitis.

Dar vienas puikus „Rodiklio“ sportinis žaidimas pristatomas parodoje - tai Futbolo atrakcionas, kuris be abejonės pritrauks futbolo mėgėjus ir visus norinčius išbandyti savo kojų miklumą bei koordinaciją. Šauniai atrodantis futbolo atrakcionas, leis pasijusti futbolo snaiperiu. Parodos dalyviams teks smūgiuoti į futbolo vartuose esančius taikinius ir varžantis su priešininkais stengtis pasiekti kuo geresnį rezultatą. Futbolo atrakcionas yra taip pat mobilus ir užimantis vos 15 kv. metrų. Futbolo vartai gali būti išmarginti užsakovo spalvomis bei šūkiais. Rengiant aktyvaus poilsio šventę ar norint įdomiai užimti draugus ar jų vaikus – futbolo atrakcionas puikus pasirinkimas.

UAB Rodiklis parodoje taip pat pristatys naują katalogą "Atostogos Lietuvos kaime 2005". Vis labiau populiarėjanti laisvalaikio praleidimo forma - poilsis kaimo sodybose. Pastaraisiais metais išaugo ir šią paslaugą teikiančių sodybų skaičius. Jei laukiate svečių ar patys galvojate apie puikias atostogas lietuviškam kaime, „Rodiklio“ išleistas katalogas taps nepamainomu pagalbininku. Šiame kataloge sodybos suklasifikuotos pagal specializaciją: verslo renginiams ir pramogoms, žirgynai ir puikios vietos konferencijoms ir seminarams bei ramiam šeimyniniam poilsiui; pateikiamos spalvotos poilsiaviečių nuotraukos, sutartiniais ženklais pažymėtos jų teikiamos paslaugos, o trumpas jų aprašymas išverstas ir į rusų, anglų bei vokiečių kalbas. Visiems planuojantiems savo atostogas bei laisvalaikį praleisti Lietuvoje tikrai pravartu automobilyje turėti atostogų kaime katalogą.

Viena iš parodos vinių, kurią pristatys UAB Rodiklis, tai naujiena kiekvienam su nostalgija prisimenančiam „senus gerus laikus“, norinčiam pasipuikuoti prieš draugus ar šiaip ieškantiems savo organizuojamai šventei ar pramogai ypatingo akcento - pristatysime puikią progą pasivažinėti nepriekaištingai atrestauruotomis “Tarybinėmis“ mašinomis „VOLGA“ bei „POBEDA“. Tai virš 40-ties metų senumo automobiliai, kurie atrodo kaip nauji. Visiškai atrestauruotos, odiniais prabangiais salonais bei galingais varikliais, šios mašinos tikrai neliks nepastebėtos. Visiems, norintiems savo šventei ar vestuvėms suteikti pritrenkiantį stilių, o gal paįvairinti savaitgalio kelionę į užmiestį ar pasirodyti prieš draugus, puikiausiai tiks UAB Rodiklio nuomojami trys puikūs ir nekasdieniški automobiliai.

Laisvalaikio žaidimai - tai parduotuvių tinklo  „Verslo dovanos"   pristatoma visa paletė puikių žaidimų - nuo senovinių autentiškų modelių  - amžinosios klasikos - iki šiuolaikiškų populiarių antistresinių žaidimukų. Senovinis pasiansas iš rankų darbo Venecijos stiklo kamuoliukų , antikinių figūrų domino, zen sodas ir kiti žaidimai gali būti ir kaip puikus akcentas ar puošmena Jūsų būsto interjerui. Jei pavargot ar trūksta minčių, sužaiskit partiją kabinetinio golfo su kolegomis ir puikiai atsipalaiduosite. Šachmatai, šaškės, malūnas, chalma, pasiansas, nardai, kortos ir aibė kitų žaidimų nuo paprasto iki prašmatnaus dizaino – gali būti ir puiki dovana.

Taipogi UAB Rodiklis parodos „Aktyvus laisvalaikis 2005“ metu šalia maniežo surengs nepakartojamą iškylą  japoniška tematika. Kurios metu turėsite galimybę mėgautis japoniškos virtuvės patiekalais, susirungti „Sumo“ arenoje ir daugelį kitų atrakcijų neleisiančių Jums nuobodžiauti. Geriausi iš geriausių bus apdovanoti specialiai sukurtais prizais.      Tik pas mus turėsite progos paragauti sušį su lašiša, krevete, bambukų ūglių, jūržolės lapų, sojų pupelių daigų salotų, pasimėgauti gardžiais omleto suktinukais.

Mūsų stendus rasite - lauke prie pagrindinio įėjimo į LKKA maniežą, ant žaliosios vejos. Ten galima bus paskanauti japoniškos virtuvės patiekalų, bei susirungti sumo ringe. Ir pagrindinis UAB Rodiklis stendas viduje – vos įėjus į maniežą, kairėje jo pusėje. Jo neįmanoma nepastebėti – vienas didžiausių parodos stendų, su Krepšinio atrakcionu, retro automobiliu, Verslo dovanomis, žaidimais bei daugeliu kitų atrakcijų.

  Visi straipsniai...
   
Pirmas
Apie įmonę
Atsiliepimai
Firmos rodikliai
Paieška
Pavyzdžiai
Klientai
Kontaktai
Logotipai
Naujienų archyvas
Straipsnių archyvas
Įsidarbink
Svetainės turinys
 
 

 aukštyn 
 Pirmas | Kontaktai | Paieška | Turinys           

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas: