.


Straipsnių archyvas

Klausimams ir pasiūlymams
Visi kontaktai

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

Kaune – akcija už teisėtą reklamą

2007 01 29, pirmadienis

Nuo šių metų sausio 22 dienos Kauno mieste vykdoma socialinė akcija „Savavališkai išorinei reklamai – ne!“, kuria siekama padėti verslininkams teisėtai įsirengti išorinę reklamą.

Akcijos iniciatoriai – reklamos agentūra „Rodiklis“ ir Kauno miesto savivaldybė. „Ši akcija - tai precedento Lietuvoje neturintis atvejis, kai reklamos agentūra kovoja prieš savavališką reklamą“, - sako reklamos agentūros „Rodiklis“ atstovas Šarūnas Jasiukevičius. „Mintis surengti akciją kilo kai Kauno miesto savivaldybė patvirtino specialųjį reklamos planą ir atsakingi seniūnijų darbuotojai pradėjo bausti verslininkus, savavališkai įsirengusius išorinę reklamą.“

Akcijos esmė yra informuoti Kauno miesto verslininkus apie tai, kaip teisingai turi būti suderinama ir įrengiama išorinė reklama. Tikrinant įrengtos reklamos teisėtumą paaiškėjo, kad daugelis savavališkai įrengtų reklamos priemonių buvo pagamintos ir įrengtos visiškai nesuderinus jų projektų su miesto savivaldybe. Taip pat paaiškėjo, kad verslininkai, užsisakę reklamą, visiškai to nežino ir jų niekas apie tai neinformuoja. Pagal įprastą praktiką projektus derina reklamos agentūros, kurios ir įrengia reklamą.

Akcijos organizatoriai – reklamos agentūra „Rodiklis“ ir Kauno miesto savivaldybė – parengė informacinius lapelius, kuriuose yra išaiškinta išorinės reklamos įrengimo tvarka ir nurodyti atsakingų savivaldybės darbuotojų kontaktai. Lapelius pažeidėjams įteiks atsakingi seniūnijų darbuotojai tikrinimų metu. Taip pat mieste bus pakabinti reklaminiai tentai, raginantys įteisinti savavališkai įrengtą išorinę reklamą. Apie akcijos eigą bus informuojama ir spaudoje.

Akcijos globėju sutiko tapti l.e. Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas Robertas Stanionis. Planuojama, kad akcija truks keturis mėnesius.

Asmuo kontaktams
Šarūnas Jasiukevičius
Tel. 8-686 10 735

Parsisiųsti akcijos skrajutę (pdf, 350kB)

  Visi straipsniai...
   
Pirmas
Apie įmonę
Atsiliepimai
Firmos rodikliai
Paieška
Pavyzdžiai
Klientai
Kontaktai
Logotipai
Naujienų archyvas
Straipsnių archyvas
Įsidarbink
Svetainės turinys