Firminis     
 stilius        
 Reklama
 spaudoje
 Reklama
 radijuje ir TV
 Reklaminiai
 plotai
 Vizualinė
 reklama
                  
 Vėliavos   
 Verslo
 dovanos
 Parodų
 stendai
 Spaudos
 darbai
 Vertimai, teksto
 redagavimas
 Reklamos
 medžiagos
 Interneto
 projektai
                  
 Fotostudija
          
 Renginiai
 Plastikinės
 kortelės
 Reklaminai
 saldumynai
 Viešieji
 ryšiai
 Mobili
 reklama

.


Straipsnių archyvas

Klausimams ir pasiūlymams
Visi kontaktai

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

Į pagalbą keliuose kariaujančiai Lietuvai

2008 04 01, antradienis

Nors Lietuva kartu su kitomis Europos Sąjungos šalimis yra įsipareigojusi 2001-2010 m. sumažinti žuvusiųjų keliuose skaičių perpus, tačiau šio įsipareigojimo vykdyti nepavyksta. Kaip skelbia oficialūs informacijos šaltiniai, pagal šį rodiklį mūsų valstybė yra paskutinė tarp 27 Europos Bendrijos narių.

Kiekvieną dieną Lietuvos keliuose žūsta daugiau nei du žmonės, o per metus eismo įvykių nuostoliai šalies ūkiui sudaro 1,5 mlrd. litų arba po maždaug 440 litų kiekvienam gyventojui.

Viena didžiausių reklamos agentūrų Lietuvoje UAB „Rodiklis“ (įmonės apyvarta 2007 m. buvo beveik 40 mln. litų) aktyviai įsijungė į visuotinę saugaus eismo programą „Stop karui keliuose!“. Bendrovėje įkurtas reklaminių atšvaitų ir signalinės aprangos baras, kurio operatyvią veiklą koordinuoja Kristina Chemaly. Pasak projekto „Mes norime apsaugoti Jus ir Jūsų artimuosius!“ vadovės, savo ir aplinkinių saugumu susirūpinusiems užsakovams „Rodiklis“ siūlo labai platų atšvaitinės reklaminės produkcijos su pageidaujamu įmonės ar produkto logotipu arba šūkiu asortimentą.

Signalinę aprangą ir kitus atšvaitais paženklintus daiktus užsisako vis daugiau Lietuvos įstaigų ir įmonių. Ieškodami įvairių priemonių užtikrinti saugumą keliuose, „Rodiklio“ klientais ir partneriais jau tapo kai kurių miestų savivaldybės ir policijos komisariatai ar poskyriai, pvz., Kauno miesto savivaldybės administracija, Palangos miesto ir Anykščių, Kauno, Raseinių rajonų policijos komisariatai ir kt. Įvairios apimties atšvaitų užsakymus yra pateikusios įmonės „Wrigley Baltics“, „Zip FM“ ir kitos.

Jurgita Merkevičiūtė, viena iš aktyviausiai atšvaitine produkcija prekiaujančių „Rodiklio” projektų vadovių, primena, kad vairuotojas, važiuodamas 80 km/h greičiu tamsoje, pėstįjį pamato 30 metrų (1,2 sekundės) atstumu nuo automobilio. Nuo nelaimės eismo dalyvį gali apsaugoti maža, bet reikšminga detalė – atšvaitas, kuris pastebimas 150 metrų (7 sekundės) atstumu nuo automobilio!

Pagal poreikius ir galimybes „Rodiklyje“ galima užsisakyti atšvaitinės aprangos komplektus (signalines kuprines ir signalinius apsiaustus su šviesą atspindinčia juosta, vairuotojo rinkinį, signalines kepures su šviesą atspindinčiomis detalėmis) arba atskiras detales (atšvaitines juostas, pakabukus, įvairių formų lipdukus, juosteles raktams) ir net elektroninio bilieto laikiklį.

  Visi straipsniai...
   
Pirmas
Apie įmonę
Atsiliepimai
Firmos rodikliai
Paieška
Pavyzdžiai
Klientai
Kontaktai
Logotipai
Naujienų archyvas
Straipsnių archyvas
Įsidarbink
Svetainės turinys
 
 

 aukštyn 
 Pirmas | Kontaktai | Paieška | Turinys           

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas: