Firminis     
 stilius        
 Reklama
 spaudoje
 Reklama
 radijuje ir TV
 Reklaminiai
 plotai
 Vizualinė
 reklama
                  
 Vėliavos   
 Verslo
 dovanos
 Parodų
 stendai
 Spaudos
 darbai
 Vertimai, teksto
 redagavimas
 Reklamos
 medžiagos
 Interneto
 projektai
                  
 Fotostudija
          
 Renginiai
 Plastikinės
 kortelės
 Reklaminai
 saldumynai
 Viešieji
 ryšiai
 Mobili
 reklama

.


Straipsnių archyvas

Klausimams ir pasiūlymams
Visi kontaktai

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

Visa teisybė apie krepšinio turnyrą.
Padidinimui spauskite ant paveikslėlio


2001 12 19, trečiadienis

“...vai, ko nusižvengei, bėrasis žirgeli...”
                                        (lietuvių liaudies daina)

     Žvengimo buvo. Ypač pažiūrėjus į švieslentę....

     Bet, kaip sako suvalkiečiai, ne iš buliaus lošėm.O ir ne rezultatuose esmė. Kur  kas svarbesnis mūsų indėlis į krepšinio taktiką, teoriją, pasiruošimo varžyboms metodus. Šioje plotmėje “Rodiklio” ekipa, galima sakyti, aplenkė laiką.

     Net daug ko matę “Kautros” krepšinio specai sutriko, pajutę spaudimą ketvirtajame kėlinyje. Ir nors kova daugiausia vyko ant grindų, parteryje (vis dėlto bushido daro savo įtaką), žiūrovai neliko abejingi mūsų vyrų metimams link priešininkų ir savo krepšio, pasiaukojančiai kovai dėl vietos po krepšiu, saule ir ant atsarginių suolelio. Tokioje kovoje rezultatas ne taip ir svarbu. Tai mes ir neišlošėm.

     Bet ir nenuliūdom. Kaip sakoma, rytas už vakarą protingesnis...

     Bet protingiausia buvo naktis. DIDI naktis – KTU Ledi rinkimai. Ne paslaptis, kad ne vienas rodiklietis sėmėsi gyvenimo patirties kauno “pentagone”- dabartės vadinamame KTU Dizaino ir technologijų fakultete. Tai kaip čia nesudalyvauti šventėje, kurios vienas  pagrindinių rėmėjų – “Rodiklis”. Na, ir buvo ūžtelta...Vajzdelių, aš jums pasakysiu, buvo galima prisižiūrėti. Protingesni juos ir užfiksavo. Ir jei išgirsite gandus apie staiga praturtėjusius fotografus ar operatorius, neabejokite, tai tikra tiesa.

     Rytojaus rytas. Likus pusvalandžiui iki rungtynių du žvalūs, šiek tiek nusidėvėjusiais veidais “Rodiklio” komandos žaidėjai aptarinėjo būsimų rungtynių taktiką. Gynybą rinktasi asmeninė, bet nesusitarta, kuris dengs du, o kuris likusius tris varžovus. Todėl nutarėm spausti po visą aikštelęir šalia jos ...teisėjus. Gaila, kad pasirodė daugiau mūsiškių ir šią naujovę pasilikome ateičiai. Beje, apie profesionalų, atsakingą pasiruošimą šioms rungtynėms byloja ir faktas, kad mūsų  snaiperiai apšilimą atliko bare, kadangi, kaip žinoma, alus – vitaminų šaltinis, o cigaretės padeda tuos vitaminus įsisavinti.

     Mes sugalvojom gudrią taktiką. Kaip lietuviai Žalgirio mūšyje. Iš pradžių, atseit, pasiduodame, o po to juos, užėję iš užnugario..... Bet, žinot, totoriai (tai yra legionieriai) pavedė. Ne į tą pusę pavarė. O Smolensko pulkus tai visai iškapojo.

     Tad tvatinom ne mes, o mus. Nors viltis buvo. Galima sakyti, padėtį stabilizavom, skirtumą sumažinom iki 29-ių taškų, pasiruošėm lemiamam spurtui. Ir čia mūsų planus sujaukė trauma, išvedusi iš mūsų gretų pagrindinį vidurio puolėją (T-44).

     Nu, nu ir  ką jau čia bepadarysi. Nu tai pralošėm, nu ir ką?

     Trečios rungtynės. Prieš jas pastebėjome vieną mus nudžiuginusią tendenciją – ir pralaimėdami, turnyrinėje lentelėje kylame aukštyn (detaliau paaiškinti galėtų Gintas). Tad nusprendėme ir toliau kilti. Traumų ir teisėjų išretinta komanda susitikimą pradėjo galingu spurtu. Jau rungtynių pradžioje susikrovėme solidžią dvigubą taškų persvarą (pirmavome 2:1 !!!), po to nusprendėme negąsdinti varžovų.Galutinis rezultatas atspindi mūsų geranorišką nusiteikimą “Karūnos” atžvilgiu. Visi mūsų deriniai buvo skirti komandos snaiperiams – tritaškių meistrams. Jie atakavo, kaip sako rusai: ”Redko, no metko” (nežinantiems rusų kalbos: trumpas vertimas būtų: “Mesdavo, kai tik gaudavo kamuolį, kartais pataikydavo”.) Laikas parodė, kad tai buvo toliaregiškas sprendimas, kurio vaisius skynėme per tritaškių konkursą...

     Finalų dieną komanda pasiekė optimalią formą. Gaila, žaisti jau nebereikėjo.

     Neliko nieko kito daryti, kaip tik sukelti vėją tritaškių konkurse. Išėjo du inteligentiški (abu su akinukais...) “Rodiklio” vyrukai ir dėjo visiems (na, beveik visiems) per kepurę. Rezultatas – antroji vieta! Beje, šio mėtymo atgarsiai dar ir dabar jaučiasi. Daugelis matė, kaip”Žalgiris” sumalė į miltus “Kinderį”. Sudaužė kaip tikrus (ne šokoladinius) kiaušinius. Ir bene aktyviausiai tame daužyme dalyvavo Dainius Šalenga. Jūs turbūt žinote, kad net ir didžiausi meistrai pradeda nuo to pačio – padavinėdami kamuolius geresniems. Tuo pačiu jie stebi, mokosi metimo technikos, po to bando patys pataikyti. Tad dabar atspėkite iš trijų kartų, kas iš žalgiriečių “Rodiklio” vyrams kamuolius per tritaškių konkursą padavinėjo... Pirmasis, atsiuntęs teisingą atsakymą, bus apdovanotas (gruodžio 28- ąją  ). Atsakymus siųsti Nagliui: el. paštas: n.miknevicius@rodiklis.lt. Priimu ir kyšius bei dovanas.

     Na, o statistikos mėgėjus šiek tiek nuliūdinsiu. Protokolai yra padėti saugioje vietoje, jie tik retkarčiais išvys dienos šviesą (kai reikės ką nors sukompromituoti).

     Gal geriau sudalyvaukite konkurse ”Ką aš žinau apie “Rodiklio” krepšinio komandą”. Atsakę į kelis visiškai nesunkius klausimus, Jūs negalėsite laimėti nei mašinos, nei kruizo po Kauno marias, nei kelionės savaitei slidinėti ant Šatrijos kalno. Tačiau prizai bus. ..

Ir taip, konkursiniai klausimai:

  1. Kaip buvo pakrikštytas Gintas prieš tritaškių konkusą ir kas tas įžvalgusis  krikštatėvis?
  2. Kiek taškų pelnė “Rodiklio” komanda per trejas rungtynes?
  3. Kieno šūkis ant marškinėlių buvo “Čia mano kiemas”?
  4. Kurie du žaidėjai apšilimą prieš antrąsias rungtynes atlikinėjo bare?
  5. Kuris iš mūsų komandos žaidėjų buvo nubaustas technine pražanga ir už ką?

     Atsakymų laukiame iki gruodžio mėnesio 27 dienos. Juos siųskite visais įmanomais ir jums priimtinais būdais Nagliui. Bus vertinama ir atsakymų teisingumas, ir  originalumas. Beje, jei nežinote kurio nors atsakymėlio, tai galite nebrangiai nusipirkti: (8-286) 3 98 58.

     Nugalėtojai bus paskelbti dar šiais metais, gruodžio 28 dieną. Linkime sėkmės.


     Padidinimui spauskite ant paveikslėlio.  Visi straipsniai...
   
Pirmas
Apie įmonę
Atsiliepimai
Firmos rodikliai
Paieška
Pavyzdžiai
Klientai
Kontaktai
Logotipai
Naujienų archyvas
Straipsnių archyvas
Įsidarbink
Svetainės turinys
 
 

 aukštyn 
 Pirmas | Kontaktai | Paieška | Turinys           

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas: