Firminis     
 stilius        
 Reklama
 spaudoje
 Reklama
 radijuje ir TV
 Reklaminiai
 plotai
 Vizualinė
 reklama
                  
 Vėliavos   
 Verslo
 dovanos
 Parodų
 stendai
 Spaudos
 darbai
 Vertimai, teksto
 redagavimas
 Reklamos
 medžiagos
 Interneto
 projektai
                  
 Fotostudija
          
 Renginiai
 Plastikinės
 kortelės
 Reklaminai
 saldumynai
 Viešieji
 ryšiai
 Mobili
 reklama

.


Straipsnių archyvas

Klausimams ir pasiūlymams
Visi kontaktai

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

SAVAS atšventė septintąjį gimtadienį.
Padidinimui spauskite ant paveikslėlio
Padidinimui spauskite ant paveikslėlio
Padidinimui spauskite ant paveikslėlio


2002 06 12, trečiadienis

Ateina gimtadieniai ir praeina, o gyvenimas tęsiasi. Po gegužės mėnesį atšvęsto tortadienio Lietuvos studentų laikraštis SAVAS žengė pirmuosius 8-ųjų metukų žingsnius. Minėdami gimtadienį žurnalistų dienos kontekste, saviečiai įvertino savo indėlį plunksną valdančių žmonių pasaulyje, aprašant studentų gyvenimo ypatumus.

Buvo surengta 12 val. preskonferencija žurnalistų namuose, o gimtadienio fiesta vyko klube OPUS.

Klubo lankytojus pasitiko ant stalų išdėliotos SAVO “kepuraitės” su straipsniais viduje, leidžiančios nepamiršti jubiliato. Apie tai buvo ir pirmoji vakaro dalis - viktorina apie SAVĄ, kurios nugalėtoja Laura gavo pakvietimą į pramogų laivą “Medusa” bei Eridano leidžiamą knygą. Šokančiuosius kiek vėliau nutraukė konkursas, kuriame audringo publikos pritarimo sulaukė “kaimynas” - Rusijos šalies atstovas, kartu su draugu išradingiausiai sumąstę ir pademonstravę, ką galima daryti su SAVU. Aplink šokėjų duetą, nepasikuklinusį teršti SAVO veido savųjų batų antspaudais, supo “darbščiųjų rankų būreliai”, lankstę įvairiausias figūras. Nugalėjo šokėjai, kurie taip pat gavo “Medusos” dovanojamus kvietimus, o nelaimėjusiems lankstinukų autoriams buvo suteikta galimybė sužaisti biliardą bare “Trys kampai”.

Vakaro vinis buvo grupė “B’avarija”, netikėtai pradėjusi pasirodymą. Savo kūriniais bei jų metu kviečiamais atlikti šokio elementais, “bavarai” audrino publiką, palikdami įkaitusią atmosferą ir nuotaikas.

Vakaro įkarštyje atskubėjo Studentų atstovybių ilgai lauktas momentas - nominacijų už nuopelnus SAVUI įteikimas, kurio sulaukė ištvermingiausieji. Buvo paskirtos šios nominacijos: Kauno medicinos universiteto Studentų atstovybei (KMU SA) - Už sveiką gyvenseną; Vilniaus universiteto (VU) SA prezidentui Mindaugui Reinikiui - Už meilę vyrams ir moterų kojoms; Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) SA - Už miglotą valdžią ir galus į vandenį; buvusiai Lietuvos studentų sąjungos (LSS) prezidentei Dianai Skučaitei - Už kietą kumštį; Kauno technologijos universiteto (KTU) SA - Už didelę meilę SAVUI; Lietuvos veterinarijos akademijos (LVA) SA nariui Nerijui Šėžai - Už tai, kad jis Nerijus; Šiaulių universiteto (ŠU) SA - Už paslaugumą; Klaipėdos universiteto (KU) SA - Už amžiną bandymą bendradarbiauti; Vilniaus pedagoginio univeristeto (VPU) SA - Už tylų darbą; Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) SA - Už tai, kad jie turi Skurvydą; Lietuvos žemės ūkio universiteto (LŽŪU) SA - Už vis dar esantį Agronomijos fakulteto bei namų ūkio technologijos magistrantūrą; SAVO direktoriui Aurelijui Daškevičiui - už padidintą inventoriaus kieki bei rezistencinę kovą prie rūkymą ir netvarką.

Vakaro pabaigoje sugrįžo “bavarai” palinksminti pavargiusias sielas. Po jų pasirodymo dar kartelį į sceną buvo pakviesti visi dalyvavusieji vakaro programoje. Kiekvieno iš jų skrandžiui padovanotas gardus malonumas - kukurūzų dėžutė “Chrustik”. Finale vakaro vedėja iš visų į dėžutę sumestų dalyvių bilietų ištraukė vienintelį laimingąjį, kurio savininkė J.Sinkevičiūtė gavo Kautros įsteigtą prizą - kelionę už 200 lt.

Pagrindinis renginio rėmėjas – UAB RODIKLIS.

  Visi straipsniai...
   
Pirmas
Apie įmonę
Atsiliepimai
Firmos rodikliai
Paieška
Pavyzdžiai
Klientai
Kontaktai
Logotipai
Naujienų archyvas
Straipsnių archyvas
Įsidarbink
Svetainės turinys
 
 

 aukštyn 
 Pirmas | Kontaktai | Paieška | Turinys           

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas: