.


Straipsnių archyvas

Klausimams ir pasiūlymams
Visi kontaktai

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

Nauja "Verslo dovanų" parduotuvė Vilniuje.

2002 09 16, pirmadienis

Sėkmingai įsteigęs parduotuvių “Verslo dovanos” tinklą, šį pusmetį UAB “Rodiklis” atidarė dar 2 naujas parduotuves Vilniuje: Savanorių pr. 16, prekybos centro HYPER RIMI antrame aukšte ir J. Jasinskio g. 16, IKI prekybos centre.

Tai jau aštuntoji visoje Lietuvoje esančio tinklo parduotuvė. Parduotuvės VERSLO DOVANOS tapo gerai žinomomis ir mėgiamos klientų dėl nuolat palaikomo ir atnaujinamo daugiau nei 1000 pavadinimų prekių asortimento. Originalios, įdomios, prabangiai atrodančios dovanos vilioja neaukšta kaina ir išskirtinumu.

Čia tinkamą prekę visada gali surasti tiek studentai, tiek verslininkai, nes jų asortimentas visada kruopščiai formuojamas atsižvelgiant į įvairių visuomenės sluoksnių pajamas bei interesus. Ilgametė “Rodiklio” patirtis bei narystė tarptautinėse verslo dovanų prekybos organizacijose sudaro ypač palankias sąlygas bendradarbiavimui su įmonėmis ar organizacijomis. VERSLO DOVANŲ parduotuvėse išsirinktas prekes UAB “Rodiklis” gali personalizuoti uždėdamas logotipus ar prekinius ženklus graviravimo, šilkografijos, tampografijos būdu.

  Visi straipsniai...
   
Pirmas
Apie įmonę
Atsiliepimai
Firmos rodikliai
Paieška
Pavyzdžiai
Klientai
Kontaktai
Logotipai
Naujienų archyvas
Straipsnių archyvas
Įsidarbink
Svetainės turinys