.


Straipsnių archyvas

Klausimams ir pasiūlymams
Visi kontaktai

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

"Rodiklis" išdalijo 1000 rožių

2002 12 13, penktadienis

2002 gruodžio 11 d. "Šiaulių krašto" straipsnis:

    Parodoje "Šiauliai 2002" dalyvavusi reklamos agentūra UAB "Rodiklis" visus nustebino originaliu stendu. Ant žemės žydėjo 1000 rožių, o šalia buvo pritvirtintos dėžutės, kur potencialūs klientai galėjo sumesti savo vizitines korteles. Paskutiniąją parodos dieną rožės buvo išdalintos lankytojams, šiai akcijai nebuvo abejingų.

Ne kas pigiau, o kas efktyviau.

    "Mes priimame užsakymus ir stengiamės juos atlikti laiku ir kuo efektyviau", - sako Sandra Kaminskienė, "Rodiklio" Šiaulių padalinio direktorė. Anot ponios Sandros,
visą firmos darbo prasmę nusako pagrindinis šūkis: "Mes dirbame tam, kad jūs taptumėte lyderiais".
    "Firmoje stengiamės viską daryti patys, orientuojamės ne į tai, kas pigiau, o kas efektyviau. Kadangi turime nemenką patirtį visoje Lietuvoje, jau iš tiesų galime pasiūlyti klientui, kas jam šiuo metu yra naudingiausia", - sako S.Kaminskienė.
    Bendrovė turi savo gamybos bazę Šiauliuose, savo spaustuvę, medžiagas gamybai stengiasi įsivežti pati, taip sumažindama reklamos gamybos kaštus. Anot S.Kaminskienės, yra nuolat domimasi naujausiomis reklamos verslo idėjomis pasaulyje ir stengiamasi visas naujienas pritaikyti Lietuvoje.

"Rodiklio" arkliukas - universalumas.

    "Viena naujausių mūsų sričių - verslo dovanos. Ši sritis domina ne tik mūsų klientus - įmones, reklamos užsakovus, bet ir paprastus šiauliečius, kurie ieško originalesnių dovanų kitiems ar sau. Prieš šventes verslo dovanos ypač išpopuliarėjo. Todėl norime paraginti, kad mūsų klientai nedelstų, ir mes tikrai suspėtume iki švenčių įvykdyti jų užsakymus", - sako ponia Sandra.
    "Rodiklio" ypatinga specializacija, arba "arkliukas", yra ne tik verslo dovanos, bet ir gaminamos firmų ar įvairių valstybių vėliavos bei vėliavėlės.
    Anot S.Kaminskienės, reklamos agentūra pagal užsakymų kiekį ir kokybę pajuto, kad Šiauliai atsigauna. Vis daugiau firmų, kurios renkasi ne kuo pigesnę, kaip anksčiau, tačiau kokybišką ir efektyvią reklamą. Daugėja užsakymų neoninei reklamai, kurią gamina "Rodiklio" meistrai. "Gal greitai ateis laikas, kai Šiaulių gatvės nušvis neoninėmis rekmis", - sako S.Kaminskienė.
    UAB "Rodiklis", savo veiklą pradėjusi 1994 metais Kaune, prieš metus įkūrė filialą Šiauliuose. Taip pat veikia filialai Vilniuje ir Klaipėdoje. Šiuo metu UAB "Rodiklis" yra viena stambiausių reklamos firmų: 2001-aisias metais pagal apyvartą "Rodiklis" užėmė 3-ają vietą tarp reklamos agentūrų Lietuvoje. Reklamos agentūra "Rodiklis" ir pati nemažai lėšų išleidžia savo firmos reklamai. Firmos stendas parodoje "Šiauliai 2002" buvo vienas originaliausių. Sandra Kaminskienė, UAB "Rodiklis" Šiaulių padalinio direktorė: "Subūrėme kūrybingą kolektyvą, kuriame dirba reklamos profesionalai. Mes jaučiame situaciją ir pasiūlome tai, ko klientui iš tikrųjų reikia".

  Visi straipsniai...
   
Pirmas
Apie įmonę
Atsiliepimai
Firmos rodikliai
Paieška
Pavyzdžiai
Klientai
Kontaktai
Logotipai
Naujienų archyvas
Straipsnių archyvas
Įsidarbink
Svetainės turinys