.


Straipsnių archyvas

Klausimams ir pasiūlymams
Visi kontaktai

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

Oficialus katalogas "Poilsis Lietuvos kaime 2003" jau prekyboje.

2003 03 24, pirmadienis

Jau trečius metus iš eilės UAB "Rodiklis" išleidžia vienintelį oficialų kaimo turizmo sodybų katalogą "Poilsis Lietuvos kaime 2003". Tai iliustruotas ir išsamus katalogas apie beveik 300 sodybų, svečių namų, motelių, viešbučių, palapinių vietų, vasarnamių visoje Lietuvoje. Kataloge pateikiamos spalvotos poilsiaviečių nuotraukos, sutartiniais ženklais pažymėtos jų teikiamos paslaugos, o trumpas jų aprašymas išverstas į dar
tris kalbas (rusų, anglų bei vokiečių). Visų kaimo turizmu užsiimančių sodybų buvimo vietos nurodytos ir ypač tiksliame žemėlapyje.

Leidinys skirtas žmonėms, planuojantiems atostogas ar savaitgalį praleisti kaime bet kuriuo metų laiku, ieškantiems romantiškos aplinkos pobūviams bei šventėms, norintiems nustebinti atvykstančius svečius ar verslo partnerius, užsienio turistams.

Šis katalogas - tai atsakas į vis didėjantį susidomėjimą kaimo turizmu. Katalogą "POILSIS LIETUVOS KAIME" bus galima įsigyti parduotuvėse "Verslo dovanos", o nuo balandžio vidurio ir degalinėse bei didžiuosiuose prekybos centruose.

  Visi straipsniai...
   
Pirmas
Apie įmonę
Atsiliepimai
Firmos rodikliai
Paieška
Pavyzdžiai
Klientai
Kontaktai
Logotipai
Naujienų archyvas
Straipsnių archyvas
Įsidarbink
Svetainės turinys