Firminis     
 stilius        
 Reklama
 spaudoje
 Reklama
 radijuje ir TV
 Reklaminiai
 plotai
 Vizualinė
 reklama
                  
 Vėliavos   
 Verslo
 dovanos
 Parodų
 stendai
 Spaudos
 darbai
 Vertimai, teksto
 redagavimas
 Reklamos
 medžiagos
 Interneto
 projektai
                  
 Fotostudija
          
 Renginiai
 Plastikinės
 kortelės
 Reklaminai
 saldumynai
 Viešieji
 ryšiai
 Mobili
 reklama

.


Straipsnių archyvas

Klausimams ir pasiūlymams
Visi kontaktai

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

RODIKLIS plečia veiklą plastikinių kortelių gamybos srityje.

2003 04 16, trečiadienis

CeBit parodos metu Hanoveryje UAB “Rodiklis” aptarė, o š.m.balandžio 14 d. pasirašė išskirtinės distribucijos sutartį su vienu didžiausių plastikinių kortelių gamintojų Italijos firma “Pikappa”. Pagal šią sutartį “Rodiklis” turės išskirtines teises parduoti “Pikappa” gaminamas plastikines korteles Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijoje. Firma Pikappa gamina plastikines korteles jau 30 metų ir nuo pat įsikūrimo pradžios jų veikla buvo grindžiama naujausiomis technologijomis bei aukšta kokybe. Toks požiūris į verslą, ilgametė patirtis, aukštos kvalifikacijos darbuotojai bei specializuoti įrengimai suteikė galimybę įsitvirtinti plastikinių kortelių rinkoje ir tapti vienu iš lyderių.

Pikappa produktai, tai ofsetiniu būdu, užtikrinančiu aukščiausią spaudos kokybę, gaminamos plastikinės kortelės. Visos kortelė gaminamos individualiai, atsižvelgiant į klientui reikiamą dizaino, saugumo, personalizavimo, programinio paruošimo lygį. Tai nuolaidų kortelės parduotuvėms bei prekybos centrams, narių kortelės sporto klubams, dovanų kortelės, telefonų ir sąskaitų papildymo kortelės, VISA ir MasterCard mokėjimo kortelės ir t.t.

Pagal poreikį galima užsakyti įvairaus spalvingumo korteles su parašo juostele, su HICO/LOCO magnetine juostele (nekoduota arba koduota gamykloje), su brūkšniniu kodu, su mikroschema, su holograma, su ženklais, matomais UV šviesoje, su originaliu numeriu (juodu, iškiliu arba išdegintu lazeriu). Visos kortelės gaminamos pagal ISO 9002 standartus.

Kiekvienais metais “Rodiklis” plečia savo veiklą pristatydamas rinkai naujus ir aktualius produktus. “Tik nuolatinė plėtra, operatyvi reakcija į rinkos poreikius bei naujausių technologijų pritaikymas darbe užtikrina verslo sėkmę tiek mums, tiek mūsų klientams”,- sako UAB “Rodiklis” generalinis direktorius Robertas Reklaitis. “Siūlydami savo klientams naują produktą ar paslaugą visada ieškome strateginių partnerių tarp pasaulinių lyderių, siekdami užtikrinti kuo optimalesnį kainos bei kokybės santykį ir tinkamai įvykdyti bet kokius klientų reikalavimus.”

“Rodiklio” ir “Pikappa” bendradarbiavimas prasidėjo 2001 metais. Per tą laiką “Rodiklis” pardavė beveik 200 000 plastikinių kortelių Lietuvoje tokiems klientams kaip Lukoil, Lietuvos avialinijos, Norfa ir daugeliui kitų .

Plačiau apie plastikines korteles mūsų svetainėje...

  Visi straipsniai...
   
Pirmas
Apie įmonę
Atsiliepimai
Firmos rodikliai
Paieška
Pavyzdžiai
Klientai
Kontaktai
Logotipai
Naujienų archyvas
Straipsnių archyvas
Įsidarbink
Svetainės turinys
 
 

 aukštyn 
 Pirmas | Kontaktai | Paieška | Turinys           

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas: