Firminis     
 stilius        
 Reklama
 spaudoje
 Reklama
 radijuje ir TV
 Reklaminiai
 plotai
 Vizualinė
 reklama
                  
 Vėliavos   
 Verslo
 dovanos
 Parodų
 stendai
 Spaudos
 darbai
 Vertimai, teksto
 redagavimas
 Reklamos
 medžiagos
 Interneto
 projektai
                  
 Fotostudija
          
 Renginiai
 Plastikinės
 kortelės
 Reklaminai
 saldumynai
 Viešieji
 ryšiai
 Mobili
 reklama

.


Lipnios PVC plėvelės NESCHEN

Klausimams ir pasiūlymams
Kontaktai šioje srityje

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą
Parsisiųsti kainoraštį

FILMOLUX® 100 (FILTRAI)

Spalva Garantija
mėn.
Matmenys,
m
Did. kaina
Lt/m²
Maž. kaina
Lt/m²
spalvota 36 - 60 50 - 1,24 14,- 16,10

Filmolux® 100 - skadri, blizganti, 80 µm storio, minkšta PVC plėvelė. Nuplėšus plėvelę nuo lygių paviršių beveik nelieka prilipusių klijų. Garantija naudojant lauko sąlygomis - nuo 3 iki 5 metų. Klijuodami viena ant kitos skirtingas spalvas, gausite naujų atspalvių. Kūryba - be apribojimų.

Naudojama:
dekoruoti langų stiklus, organinius stiklus, PVC tentus ir kitas medžiagas lygiais paviršiais.

FILMOLUX® 110 (FILTRAI)

Spalva Garantija
mėn.
Matmenys,
m
Did. kaina
Lt/m²
Maž. kaina
Lt/m²
spalvota 84 50 - 1,24 16,20 18,60
auksinė, sidabrinė 84 50 - 1,24 23,– 26,50

Filmolux® 110 - peršviečiama, šilko blizgesio, 80 µm storio, minkšta PVC plėvelė, labai lipni. Garantija naudojant lauko sąlygomis - iki 7 metų. Apšviečiant ar peršviečiant šviesos pralaidumas ir spalvų intensyvumas lieka vienodas.

Naudojama:
reklamai ant šviesdėžių , reklaminiams skydams, tūrinėms šviečiančioms raidėms apklijuoti ir pan. Tinkama klijuoti ant lanksčių, įtempiamų medžiagų, tokių kaip PVC tentas. Gali būti klijuojama ir ant neperšviečiamų medžiagų (aliuminio, plastiko ir t.t.) ir lakuotų paviršių.

FILMOLUX® 121 (BLIZGI) ir FILMOLUX® 126 (MATINĖ)

Spalva Garantija
mėn.
Matmenys,
m
Did. kaina
Lt/m²
Maž. kaina
Lt/m²
skaidri, juoda, balta 36 50 - 1,24 6,45 7,40
spalvota 84 50 - 1,24 8,- 9,20

Filmolux® 121 - blizganti, nepermatoma, 80 µm storio, minkšta PVC plėvelė, pastoviai lipni. Garantija - 3 metai. Puikiai tinkama apdoroti ploteriu.

Naudojama:
užrašams bei dekoravimui lauke ir viduje, reklamai ant šviesdėžių, tūrinių raidžių, skydų, automobilių apklijavimui.

Filmolux® 126 - matinė, nepermatoma, 80 µm storio, minkšta PVC plėvelė, atmainiai lipni, todėl lengvai nuimama nuo paklijuotų paviršių.Garantija naudojant lauko sąlygomis - 3 metai. Puikiai tinkama apdoroti ploteriu. Apklijuotiems paviršiams nerekomenduojami aukštojo spaudimo valymo įtaisai ir plovimo įrenginiai.

Naudojama:
užrašams bei dekoravimui lauke ir viduje, reklamai ant šviesdėžių, tūrinių raidžių, skydų, automobilių apklijavimui.

FILMOLUX® 136

Spalva Garantija
mėn.
Matmenys,
m
Did. kaina
Lt/m²
Maž. kaina
Lt/m²
skaidri, juoda, balta 84 10 x 1,24 19,90 22,90
spalvota 84 25 x 1,24 21,60 24,80

Filmolux® 136 - blizgantis, nepermatomas, lipnus, nekadminis polimerinis plastikuotas vinilas. Tarnavimo laikas - 7 metai. Viena pusė padengta nesenstančiu ir pastoviai lipniu elastišku akrilo sluoksniu, kurio sudėtyje nėra tirpiklių.

Naudojama:
ši plėvelė gali būti naudojama visose išorinės (lauko) reklamos srityse.

Tam, kad būtų išsaugotas didelis blizgesys, reikia užtikrinti, kad paruošimo ir laikymo sąlygos būtų patenkinamos. Temperatūrų ir slėgių padidėjimas gali neigiamai paveikti plėvelės paviršių.

FILMOLUX® 650 FL (PERKELIAMA)

Spalva Garantija
mėn.
Matmenys,
m
Did. kaina
Lt/m²
Maž. kaina
Lt/m²
Skaidri   50 - 0,5 8,50 9,80

Filmolux® 650 FL - Skaidri perkeliajamoji plėvelė su nuimamu popieriumi, 70 µm storio. Pabuvusi ilgiau priklijuota, nuimama be klijų likučių.

 

FILMOLUX® Etched glass

Spalva Garantija
mėn.
Matmenys,
m
Did. kaina
Lt/m²
Maž. kaina
Lt/m²
"Šerkšnas"   50 - 1,24 35,- 40,25

Filmolux® Etched glass - "šerkšno" efektą suteikianti 80 µm storio PVC plėvelė, skirta vidaus ir išorės dekoravimui.

 

NESCHEN LIPNIOS PLĖVELĖS APDOROJIMAS

Parsisiųsti aprašymą

1. Laikymo ir apdorojimo sąlygos
Lipni ruloninė plėvelė turi būti laikoma sausoje, vėsioje ir apsaugotoje nuo saulės spindulių patalpoje. Rulonai laikomi horizontaliai užmauti ant prie sienos pritvirtintų laikiklių arba pastatyti ant įeinančių į komplektą padėkliukų. patalpos temperatūra neturi viršyti 30 °C. Prieš naudojimą lipni plėvelė turi atitikti patalpos, kurioje bus dirbama, sąlygas (drėgnumą ir temperatūrą). Idealios sąlygos darbui su plėvele, kai patalpoje yra 50-60% santykinis oro drėgnumas ir ne aukštesnė kaip 22 °C temperatūra. Esant dideliems nukrypimams nuo išvardytų sąlygų, gali kisti lipnios plėvelės "pamušalo" dydis. Todėl plėvelė gali pasidaryti nepakankamai lygi ar pakisti jos matmenys. Patartina laikytis techninėje informacijoje rekomenduojamų plėvelės saugojimo sąlygų.

2. Paviršiaus apdorojimas
Aukštos kokybės lipnių plėvelių klijai labai gerai sukimba beveik su visais švariais, lygiais, nuriebalintais, nevaškuotais ir nepadengtais silikonu atmosferos pokyčiams atspariais paviršiais. Tinkamai paruošus paviršių, garantuojamas ilgalaikis sukibimas. Prieš klijuojant plėvelę, paviršių reikia kruopščiai nuvalyti spiritu ir sausai nušluostyti. Klijuojant nenuvalius skiediklio arba ant neseniai dažyto ar lakuoto pagrindo, tarp plėvelės ir klijuojamo pagrindo gali susidaryti dujų burbuliukai. Todėl ant lakuotų ar dažytų paviršių, džiovintų karštu būdu, lipnią plėvelę rekomenduojama klijuoti ne ankščiau kaip po 3 savaičių. Kiti skiedikliai, be spirito, valyti nerekomenduojami, nes gali pakenkti plėvelės lakuotam paviršiui ar sumažinti jos lipnumą. Klijuojant ant medžiagų, kurios linkusios išskirti dujas, pavyzdžiui, polikarbonato gaminiai, siūloma: nuvalius paviršių, užklijuoti gabaliuką plėvelės ir laikyti apie 24 val. +60 °C temperatūroje. Plastikas dar tebeišskiria dujas, jeigu praėjus šiam laikui po plėvele susidaro dujų burbuliukai. Tada plastiką reikia termiškai apdirbti ir ilgai laikyti patalpoje. Klijuojant išploteriuotus užrašus, būtina kruopščiai nuvalyti paviršių po užrašais. Lakuotiems paviršiams ir automobilių tentams valyti pageidautina naudoti spiritą. Kad skiediklis neprasiskverbtų į apsauginį tento sluoksnį, tentinį audinį reikia valyti skiedikliu kuo trumpiau. Nuvalius paviršių, leisti jam nudžiūti. Naudojant ploteriuotą plėvelę, kaip trafaretą daugiaspalviams užrašams, atidžiai stebėti, kad plėvelė būtų klijuojama tik ant gerai išdžiūvusių dažų. Jeigu nuvalius paviršių lieka skiediklio likučių, tai nulupant ploteriuotos plėvelės trafaretą dalis klijų gali likti ant pagrindo.

3. Klijavimo temperatūra
Lipnią plėvelę būtina klijuoti ne žemesnėje, kaip 80 °C temperatūroje. Stebėti, kad pirmas 24 val. po klijavimo temperatūra žymiai nenukristų. Jeigu vis dėlto taip įvyksta, rekomenduojama paviršių dar kartą apdoroti fenu.

4. Popierinio plėvelės pagrindo ("pamušalo") nuėmimas
Gabalą klijuojamos plėvelės padėti ant lygaus paviršiaus plėvele žemyn ir nulupti popieriaus tiek, kiek reikia pradedant plėvelę priklijuoti. Visada reikia lupti popierių nuo plėvelės, o ne atvirkščiai!

5. Klijavimas
Sausa ir šlapia plėvelė klijuojama skirtingai.

Klijuojant sausu būdu, imamas plėvelės gabalas, išlyginamas ant klijuojamos plokštumos, prispaudžiamas viename kampe ir po to plastmasine braukle arba specialiu ritinėliu, braukiant dengiamais judesiais, prispaudžiamas visas paviršius. Ar reikia nulupti visą popierių ("pamušalą") prieš klijuojant plėvelę, ar popierius pašalinamas pamažu klijavimo proceso eigoje, priklauso nuo to, kokio dydžio yra apklijuojama plokštuma. Jei klijuojant buvo naudojamas perkeliamasis popierius arba plėvelė, tai šias pagalbines medžiagas reikia nulupti lėtai 180° kampu.

Klijuojant šlapiu būdu (jis naudojamas tik šiltu metų laiku, kai temperatūra aukštesnė nei 18 °C), atvira lipni plevelės pusė sudrėkinama vandens ir skysčio indams plauti mišiniu. Šis būdas turi didelį privalumą: plėvelę, patiestą ant klijuojamos plokštumos lipnia puse į apačią, dar galima stumdyti ir tiksliai nutaikyti norima padėtimi. Plėvelė prispaudžiama persidengiančiais judesiais. Būtina sekti, kad visas vanduo būtų išstumtas iš po plėvelės. Klijuojant šlapiu būdu rekomenduojama naudoti perkeliamąją plėvelę. Kiek padžiovinus perkeliamoji plėvelė atsargiai nulupama 180° kampu. Šį procesą galima dar labiau palengvinti, sudrėkinus perkeliamosios plėvelės lipniąją pusę. Priklijavimo kokybę gerokai pagerina dar kartą plėvelę prispaudus po kelių valandų. Kad nebūtų skirtingų atspalvių, spalvotas plėveles (ypač matines ir stambiai pigmentuotas) būtina klijuojant braukti brauklėmis viena kryptimi. Jeigu apklijuojamoji plokštuma yra su sujungimais (persidengiančiais skardos, plastiko lakštais), plėvelę reikia įpjauti aštriu peiliu, kad judant paviršiui plėvelė neatsiluptų.

Dėmesio! Jeigu stiklas apklijuojamas lipnia plėvele iš dalies arba visiškai, tai nuo didelių temperatūros svyravimų atsiradus įtempimams, gali suskilti stiklas.

6. Plėvelės nulupimas
Norint sėkmingai nulupti lipnią plėvelę, turi būti ne žemesnė kaip 200 pagrindo ir aplinkos temperatūra. Reikia atsargiai pakelti peiliu vieną plėvelės kampą ir lėtai lupti 180° kampu. Pakaitinus fenu, būna daug lengviau plėvelę nulupti. Jeigu plėvelė labai sena, tai paviršiuje gali likti klijų. Juos galima lengvai nuvalyti skiedikliu.

 


ļæ½iame puslapyje kainos be PVM
   
Vėliavų audinys
Vėliavų stulpai
   
   
Pavyzdžiai
 
 

 aukštyn 
 Pirmas | Kontaktai | Paieška | Turinys           

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas: