Firminis     
 stilius        
 Reklama
 spaudoje
 Reklama
 radijuje ir TV
 Reklaminiai
 plotai
 Vizualinė
 reklama
                  
 Vėliavos   
 Verslo
 dovanos
 Parodų
 stendai
 Spaudos
 darbai
 Vertimai, teksto
 redagavimas
 Reklamos
 medžiagos
 Interneto
 projektai
                  
 Fotostudija
          
 Renginiai
 Plastikinės
 kortelės
 Reklaminai
 saldumynai
 Viešieji
 ryšiai
 Mobili
 reklama

.


Kalendoriai

Klausimams ir pasiūlymams
Kontaktai šioje srityje

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

 

Sėkmė lydi tik tuos, kurie kurdami savo gyvenimą moka planuoti laiką. Amžiais patikrinta laiko fiksavimo priemonė – kalendorius, kurį išradus žmonės tapo beveik nuo jo priklausomi, kasdien matuodami savo praeities žingsnius ir ateities perspektyvas.

Praėjęs laikas kalendorių pavertė reikšmingu mūsų viešo ir privataus gyvenimo palydovu, kuris reikalingas kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus ar veiklos pobūdžio.

Tapęs neišvengiamu mūsų gyvenimo palydovu, pastaruoju metu kalendorius įgijo dar vieną labai svarbią funkciją – reprezentacinę, informuodamas aplinkinius apie mūsų statusą.

Parodykite kalendorių, kuriuo naudojatės, ir aplinkiniai sužinos, kas Jūs!

Įvairūs „Rodiklio“ spaustuvės siūlomi kalendoriai – puiki Jūsų asmens ar firmos reklamavimosi galimybė, prasminga ir funkcionali dovana artimiesiems, draugams ar verslo partneriams metų virsmo laikotarpiu.

Kišeniniai kalendoriukai – kompaktiški, bet talpūs būtinai informacijai, žaismingi ar oficialūs – pagal kliento pageidavimą, tiesiog mieli spalvingi suvenyrai su lakonišku užrašu ir vaizdu.

Staliniai kalendoriai – neišvengiami bet kurio darbo stalo atributai – informatyvūs, stilingi ir labai patogūs naudoti, nes visada yra po ranka ir lengvai pastebimi net ir ant labai užkrauto darbastalio.

Sieniniai kalendoriai – proginiai aukštos kokybės spaudos gaminiai, funkcionalūs savo turiniu, estetiški savo forma ir reprezentaciniai savo paskirtimi. Jie ne tik padės orientuotis bėgančiame laike, bet ir papuoš Jūsų namų ar firmos sieną arba Jūsų partnerių biurą, kartu nuolat primindami apie ilgalaikį bendradarbiavimą.

Reprezentaciniai sieniniai kalendoriai – puikūs didelio formato spaudos darbai, tinkantys ne tik oficialiai pristatyti bet kurią firmą ar asmenį, bet ir galintys papuošti ir solidaus biuro, ir asmeninio būsto sieną.

Staliniai bloknotai - kalendoriai – patogūs naudoti darbo vietoje ir ilgam išsaugantys svarbiausius Jūsų užrašus: pastabas apie įvykius, susitikimų komentarus ar paskubomis brūkštelėtus reikalingus kontaktus.

Kalendoriai
ļæ½iame puslapyje kainos be PVM
   
Aplankai
Blankai
Blonknotai su rašikliu
Bukletai
Dėžutės
Kalendoriai
Kišeniniai kalendoriukai  
Reprezentaciniai sieniniai kalendoriai  
Sieniniai kalendoriai  
Staliniai blonknotai - kalendoriai  
Staliniai kalendoriai  
Kiti gaminiai
Lankstinukai
Lapeliai blokeliuose
Lipnūs lapeliai
Maišeliai
Plakatai
Popierinės vėliavėlės
Proginiai atvirukai
PVM sąskaitų faktūrų blankai
Reklaminės kortos
Skaitmeninė spauda
Skrajutės
Vizitinės kortelės
Vokai
Pavyzdžiai
   
   
Pavyzdžiai
 
 

 aukštyn 
 Pirmas | Kontaktai | Paieška | Turinys           

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas: